Skip to content

Paslaugos Lietuvoje

Ecotrip

Krovinių pervežimas

Transportavimas tiesiogiai susijęs su ekonomikos augimu. Tai veikla, fiziškai integruojanti verslą į tiekimo grandine. Kadangi, ryšys tarp tiekėjo ir kliento yra gana stiprus, todėl, transportavimas turi didžiulę reikšmę klientų požiūriui kompanijų siūlomus produktus. Transportavimas, tai vienas svarbiausių veiksmų versle. 

Siuntų gabenimas

Pervežame nuo durų iki durų įvairaus dydžio ir svorio siuntas visoje Lietuvoje, Europoje, Anglijoje ir Danijoje. Užtikriname visų reikalingų operacijų sklandumą, siuntos saugumą ir pristatymo tikslumą. Esant poreikiui nuperkame ir parvežame įvairius daiktus iš skelbimų ar internetinių parduotuvių kaip Ebay, Amazon, Craiglist ir kt.

Ecotrip

Pristatymas iš parduotuvių

Prekybinės ir gamybinės įmonės ne visada turi galimybę suteikti siūlomų prekių pristatymą iki “durų”. Ecotrip siūlo visų tipų prekių pristatymą iki durų Lietuvoje. Siūlome lankstų prekių pristatymą iš parduotuvių, pagal kliento parengtą planą taip pat galime ir organizuoti prekių paskirstymą po regionų centrus. 

Translate

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.