Skip to content

Paslaugos užsienyje

Ecotrip

Krovinių pervežimas

Transportavimas tiesiogiai susijęs su ekonomikos augimu. Tai veikla, fiziškai integruojanti verslą į tiekimo grandine. Kadangi, ryšys tarp tiekėjo ir kliento yra gana stiprus, todėl, transportavimas turi didžiulę reikšmę klientų požiūriui kompanijų siūlomus produktus. Transportavimas, tai vienas svarbiausių veiksmų versle. 

Siuntų gabenimas

Pervežame nuo durų iki durų įvairaus dydžio ir svorio siuntas visoje Lietuvoje, Europoje, Anglijoje ir Danijoje. Užtikriname visų reikalingų operacijų sklandumą, siuntos saugumą ir pristatymo tikslumą. Esant poreikiui nuperkame ir parvežame įvairius daiktus iš skelbimų ar internetinių parduotuvių kaip Ebay, Amazon, Craiglist ir kt.

Ecotrip

Perkraustymo paslaugos

Siūlome pilną paslaugų kompleksą reikalingą persikraustant – pakavimą, pakrovimą, iškrovimą, išpakavimą. Siekiame atitikti klientų poreikius, tad dirbame bet kuriuo paros metu, kraustymo apimtis nėra svarbi. Vykdome pervežimus visoje Lietuvoje ir Europoje.

Siuntos pakavimo ir ženklinimo taisyklės

Ilgai lauktas siuntinys – tikras džiaugsmas, bet neretai tenka nusivilti, nes Jūsų siuntos turinys dėl prastos pakuotės buvo apgadintas kelionės metu. Laikantis keletos paprastų taisyklių, visai nesudėtinga tinkamai paruošti pakuotę ir jos turinį kelionei.

Penktadienio-šeštadienio maršrutas

Translate

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.