Perkraustymo paslaugos

Gyvename laikotarpiu, kai labai dažnai dėl įvairių priežasčių tenka apleisti gyvenamą vietą ar vykdant komercinę veiklą keisti įmonės patalpas. Perkraustymas -tai paslauga, skirta norintiems pervežti savo daiktus iš miesto į miestą, iš šalies į šalį ar net gretimais esančią gatvę ir norintiems visą kraustymosi procesą patikėti profesionalams turintiems ilgametę patirtį šioje veikloje.

Ecotrip komanda jums gali padėti. Siūlome pilną paslaugų kompleksą reikalingą persikraustant – pakavimą, pakrovimą, iškrovimą, išpakavimą. Siekiame atitikti klientų poreikius, tad dirbame bet kuriuo paros metu, kraustymo apimtis nėra svarbi. Vykdome pervežimus visoje Lietuvoje ir Europoje. Siūlome tiek pilną transporto priemonę tiek dalį – priklausomai nuo krovinio apimties ir kliento poreikių. Esant poreikiui, galime atlikti ir išrinkimo ir surinkimo paslaugą didžiagabaričiams daiktams.

Ecotrip
Translate

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.