Skip to content

SIUNTŲ PRISTATYMAS: SAUGU IR GREITA

EcoTrip siūlo patikimus siuntų pristatymo sprendimus, kurių pagrindinis akcentas yra kliento patogumai. Mes specializuojamės siuntų ir krovinių pristatyme tarp skirtingų Anglijos regionų maršrutu Lietuva-Anglija-Lietuva, taip pat veikiame Vakarų Lietuvos regione.

Maršrutai ir Dažnumas

Siuntų pristatymas vyksta reguliariai, todėl galite būti tikri, kad jūsų siunta bus pristatyta laiku:

  • Pirmadienis / Trečiadienis / Penktadienis - Mažeikių kryptis.
  • Antradienis / Ketvirtadienis / Šeštadienis - Šilutės, Tauragės ir Šilalės kryptis.
  • Trečiadienis / Sekmadienis - Kuršių nerijos (Neringos) kryptis.

Taip pat siūlome perkraustymo paslaugas Vakarų Lietuvos regione bei tarptautiniais maršrutais. Siuntų pristatymo laikas ir maršrutai gali būti pritaikyti pagal individualius klientų poreikius.


EcoTrip: Siuntų Pristatymas, Kuriuo Galima Pasitikėti

Mūsų siuntų pristatymo paslauga yra ne tik greita, bet ir saugi. Mes garantuojame aukščiausią siuntų saugumo lygį, atsižvelgdami į jūsų reikalavimus.

  • Paletiniai kroviniai - Mes atsižvelgiame į kiekvieno krovinio ypatumus, taikydami aukštus saugumo standartus. EcoTrip komanda pasirūpins, kad viskas būtų tinkamai supakuota ir pristatyta.
  • Negabaritiniai kroviniai - Mūsų patirtis ir įranga leidžia efektyviai tvarkyti ir pristatyti negabaritinius krovinius. Siuntų pristatymas su EcoTrip yra patikimas ir efektyvus.
  • Užnešimas - Mes taip pat siūlome krovinio užnešimo paslaugą.
  • Pristatymas tą pačią dieną - Mes pristatome krovinius Vakarų Lietuvoje tą pačią dieną, jei reikia skubios siuntų pristatymo paslaugos.

Mūsų tikslas - užtikrinti sklandų ir patikimą siuntų pristatymą, kad jūsų kroviniai būtų saugūs ir pristatyti laiku. Visi mūsų kroviniai yra apdrausti CMR draudimu, todėl galite būti ramūs dėl savo siuntų.

Translate

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.