Siuntų pristatymas

Transportavimas – vienas svarbiausių veiksmų versle. Kadangi, ryšys tarp tiekėjo ir kliento yra išties stiprus, tikslus krovinių pristatymas turi didžiulę reikšmę klientų požiūriui į kompanijų siūlomus produktus.

Ecotrip perveža įvairaus dydžio ir svorio siuntas, nuo durų iki durų visoje Lietuvoje. Siunta laikomas siuntinys, kurio svoris neviršija 35 kg. Užtikriname visų reikalingų operacijų sklandumą, siuntos saugumą ir pristatymo tikslumą. Siuntos pristatymo kaina priklauso nuo siuntinio svorio, išmatavimų bei maršruto, kuriuo ji bus pristatyta.

Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje, siuntą pristatysime iki Jūsų namų durų.

Siuntų nesandėliuojame, tai yra, nelaikome jų tarpinėse maršruto stotelėse, stengiamės pristatyti į reikalingą vietą kaip įmanoma greičiau. Tai padaryti yra daug paprasčiau, kai visus pervežimus atliekame įmonės viduje, nesinaudojant kitų pervežėjų paslaugomis. Klientui pageidaujant ir esant tinkamoms aplinkybėms, galime pristatyti siuntą tą pačią dieną.

Ecotrip
kroviniu-pervezimas-Ecotrip

Ecotrip užtikrina siuntos turinio saugumą, taip, kaip tik įmanoma, tačiau tai, kaip supakuota siunta yra nemažiau svarbu! Netinkamai supakavus daiktus, kyla sugadinimo rizika, taigi pakuojant siuntinį svarbu vadovautis keletu paprastų pakavimo taisyklių kurias galite rasti Ecotrip puslapyje.

Taip pat, pageidaujančius į siuntą įdėti maisto produktų, visada perspėjame – trumpalaikio galiojimo produktų pervežimui garantijos nesuteikiame.

Jei tinkamai supakuoti paruošto siuntinio nepavyksta, dėl nenumatytų priežasčių, siuntos pakavimo paslaugas gali pasiūlyti ir mūsų komanda.

Siuntos pristatomos gavėjui patogiu metu, iš anksto suderinus laiką, pateikiami vairuotojo kontaktai, kad būtų patogu susisiekti ir atsiimti siuntinį.

Jei siunčiamas daiktas su pridėtais įsigijimo dokumentais, siunta laikoma apdrausta.

Jei reikalingas ypač greitas siuntos pristatymas, „Ecotrip“ siūlo „Express“ paslaugą. „Express“ pristatymas trunka 24 valandas, ilgiausias galimas terminas, jį renkantis – 48 valandos. „Ecotrip“ komandą verta rinktis dėl mūsų lankstumo – visada ieškome sprendimo, naudingiausio jums.

Saugiam ir greitam siuntų pristatymui kviečiame rinktis „Ecotrip“.