Transportavimas – vienas svarbiausių veiksmų versle. Kadangi, ryšys tarp tiekėjo ir kliento yra išties stiprus, tikslus siuntų pristatymas turi didžiulę reikšmę klientų požiūriui į kompanijų siūlomus produktus.

Lanksčios  paslaugos sąlygos

Ecotrip perveža įvairaus dydžio ir svorio siuntas, nuo durų iki durų visoje Lietuvoje. Siunta laikomas siuntinys, kurio svoris neviršija 35 kg. Užtikriname visų reikalingų operacijų sklandumą, siuntos saugumą ir pristatymo tikslumą. Siuntos pristatymo kaina priklauso nuo siuntinio svorio, išmatavimų bei maršruto, kuriuo ji bus pristatyta.

Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje, siuntą pristatysime iki Jūsų namų durų.

Siuntų nesandėliuojame, tai yra, nelaikome jų tarpinėse maršruto stotelėse, stengiamės pristatyti į reikalingą vietą kaip įmanoma greičiau. Tai padaryti yra daug paprasčiau, kai visus pervežimus atliekame įmonės viduje, nesinaudojant kitų pervežėjų paslaugomis. Klientui pageidaujant ir esant tinkamoms aplinkybėms, galimas siuntų pristatymas tą pačią dieną. Ši opcija galioja ir kroviniams

siuntų gabenimas
siuntų pervežimas

Jei tinkamai supakuoti paruošto siuntinio nepavyksta, dėl nenumatytų priežasčių, siuntos pakavimo paslaugas gali pasiūlyti ir mūsų komanda. Siuntų pristatymas reikalauja geriausio galimo supakavimo, tai užtikrins saugumą visos kelionės metu.

Siuntos pristatomos gavėjui patogiu metu, iš anksto suderinus laiką, pateikiami vairuotojo kontaktai, kad būtų patogu susisiekti ir atsiimti siuntinį.

Jei siunčiamas daiktas su pridėtais įsigijimo dokumentais, siunta laikoma apdrausta.

Jei reikalingas ypač greitas siuntos pristatymas, „Ecotrip“ siūlo „Express“ paslaugą. „Express“ pristatymas trunka 24 valandas, ilgiausias galimas terminas, jį renkantis – 48 valandos. „Ecotrip“ komandą verta rinktis dėl mūsų lankstumo – visada ieškome sprendimo, naudingiausio jums.

Saugiam ir greitam siuntų pristatymui kviečiame rinktis „Ecotrip“. Registacija kviečiame atlikti žemiau patiektoje nuorodoje, taip pat mūsų sveitainėje rasite visą informaciją susijusią su EcoTrip vykdoma veikla.

Saugus užsakymų atlikimas

Ecotrip užtikrina siuntos turinio saugumą, taip, kaip tik įmanoma, tačiau tai, kaip supakuota siunta yra nemažiau svarbu! Netinkamai supakavus daiktus, kyla sugadinimo rizika, taigi pakuojant siuntinį svarbu vadovautis keletu paprastų pakavimo taisyklių kurias galite rasti Ecotrip puslapyje.

Taip pat, pageidaujančius į siuntą įdėti maisto produktų, visada perspėjame – trumpalaikio galiojimo produktų pervežimui garantijos nesuteikiame.

 

Translate

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.