Skip to content

"EcoTrip" yra įsipareigojusi teikti patikimas ir veiksmingas krovinių gabenimo ir siuntų pristatymo paslaugas. Mūsų kalendorius sukurtas taip, kad klientai galėtų aiškiai matyti mūsų paslaugų teikimo grafikus Jungtinėje Karalystėje ir Lietuvoje, o tai padėtų jiems tinkamai planuoti savo siuntas ir pristatymus.

Mūsų paslaugos neapsiriboja vien tik krovinių gabenimu ir siuntų pristatymu. Mes taip pat siūlome perkraustymo paslaugas, todėl namų ar biurų perkraustymo procesas vyksta sklandžiau ir kelia mažiau streso. Nesvarbu, ar kraustotės mieste, ar visoje šalyje, "EcoTrip" pasirūpins jūsų persikraustymo poreikiais su didžiausiu rūpestingumu ir profesionalumu.

Be to, teikiame unikalią pirkinių iš parduotuvių pristatymo paslaugą. Ši paslauga ypač naudinga įmonėms, kurioms reikia pervežti prekes iš sandėlių į mažmeninės prekybos vietas, arba asmenims, įsigijusiems didelių pirkinių, kurių jie negali pervežti patys.

Mūsų kalendorius reguliariai atnaujinamas, kad būtų atspindėti visi mūsų paslaugų tvarkaraščių pakeitimai. Suprantame, kad mūsų klientų poreikiai ir tvarkaraščiai skiriasi, todėl stengiamės prie jų prisitaikyti siūlydami lankstų paslaugų teikimo laiką. Nesvarbu, ar jums reikia vienkartinio pristatymo, ar reguliarių siuntų, galite pasikliauti "EcoTrip", kad jūsų daiktai bus nugabenti ten, kur reikia, ir tada, kada reikia.

Raginame klientus reguliariai tikrinti mūsų kalendorių, kad gautumėte naujausią informaciją apie mūsų paslaugų grafikus. Jei turite klausimų ar jums reikia papildomos pagalbos, mūsų klientų aptarnavimo komanda visada pasiruošusi padėti. "EcoTrip" tikime, kad teikiame ne tik vežimo ir pristatymo paslaugas, bet ir siekiame savo klientams sukurti sklandžią ir nevarginančią patirtį.

Patikėkite "EcoTrip" visus savo transportavimo ir pristatymo poreikius. Šiandien patikrinkite mūsų kalendorių ir suplanuokite kitą savo krovinį ar pristatymą su mumis".

Kalendoriuje  rasite artimiausias siuntų pervežimo datas

Informaciją apie kalendoriaus pasikeitimus galite rasti mūsų puslapyje, taip pat, sekdami EcoTrip paskyras socialiniuose tinkluose.
Dėl siuntų bei krovinių pervežimo kviečiame susisiekti: +37060122060 arba +447479622299.
 

Ecotrip paslaugų žemėlapis

Jeigu norite sužinoti kokiuose Anglijos miestuose teikiame siuntų ir krovinių pervežimo paslaugas, tai galite padaryti paspaudę pateiktą nuorodą – žemėlapis.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

  • Siuntos  Lietuva – Anglija renkamos išvykimo dieną – trečiadienį.  
  • Išimtinais atvejais siuntos gali būti paimtos antradienį.
  • Siuntos  Anglija – Lietuva renkamos  – penktadieniai ir šeštadieniais.
  • Išimtinais atvejais siuntos gali būti paimamos ir kitą dieną.
  • Registraciją galite alikti EcoTrip svetainėje, užpildę registracijos formą.
Translate

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.