Krovinių pervežimas​

Transportavimas – vienas svarbiausių veiksmų versle. Kadangi, ryšys tarp tiekėjo ir kliento yra išties stiprus, tikslus krovinių pristatymas turi didžiulę reikšmę klientų požiūriui į kompanijų siūlomus produktus.

Shipment Price Calculator

Siuntimo kainos skaičiuoklė

Siuntėjo informacija

Gavėjo informacija

Siuntos informacija

Krovinių pervežimas – viena populiariausių „Ecotrip“ teikiamų paslaugų. Tai gana natūralu – juk stiprėjant globalizacijai, ekonominiams ryšiams tarp šalių, didėja krovinių ir keleivių pervežimo poreikis.

Transportavimas tiesiogiai susijęs su ekonomikos augimu – tai veikla, fiziškai integruojanti verslą į tiekimo grandinę.

Transportavimas – vienas svarbiausių veiksmų versle. Kadangi, ryšys tarp tiekėjo ir kliento yra išties stiprus, tikslus krovinių pristatymas turi didžiulę reikšmę klientų požiūriui į kompanijų siūlomus produktus.

Krovinys – tai bet koks vežamas objektas, siuntinys kurio svoris didesnis negu 40 kg. „Ecotrip“ veža krovinius, apimtimis iki 8 palečių.

Transportuojame nuo durų iki durų, o krovinius nuo praradimo arba sugadinimo apsaugome CMR konvencija.

Ecotrip komanda, siūlo visų tipų krovinių pervežimo autotransportu paslaugas Lietuvoje ir užsienyje

Ecotrip
Ecotrip

Siūlome vietinius krovinių pervežimus visoje Lietuvoje, kas savaitę vykstame maršrutu Klaipėda – Jurbarkas – Kaunas – Vilnius – Lazdijai. Pagal išankstinį susitarimą galimas ir kitoks maršruto planavimas – visada pirmiausia atsižvelgiame į kliento poreikius.

Kiekvieną savaitę vykstame į Angliją maršrutu – Lietuva – Lenkija – Vokietija – Olandija – Belgija – Anglija. Anglijoje pristatome įvairius krovinius šiomis kryptimis: Southampton, Poole, Plymouth, Swansea, Peterborough, Boston, London.

Taip pat reguliariai vykstame iš Lietuvos į Daniją, maršrutu – Lietuva – Lenkija – Vokietija – Danija. Kas savaitę Danijoje vykstame šiomis kryptimis: Esbjerg, Viborg, Aalborg, Aarhus, Copenhagen, Odense, Horsens.

Mūsų komanda dirba labai lanksčiai – iš anksto sutarus, galime pristatyti krovinį, ten, kur pageidauja užsakovas.  

Užsakovų patogumui, vairuotojai kalba lietuvių, anglų, lenkų, rusų kalbomis.

„Ecotrip“ labai svarbus punktualus krovinio pristatymas – nuo to priklauso klientų pasitikėjimas bei sklandus bendradarbiavimas, tad bet kokia prastova, nulemta užsakovo ar gavėjo veiksmų yra apmokestinama.

Mūsų vairuotojai pristato krovinius nustatytų, jums patogiu laiku. Asmeniui, kuris priims krovinį, suteikiama visa reikalinga kontaktinė informacija, kad pasikeitus aplinkybėms, būtų patogu susisiekti su vairuotoju.

Kai reikalingas ypač greitas krovinio pristatymas, siūlome rinktis „Express“ pristatymą, kuris įprastai įvykdomas per 24-48 valandas.

Užsakovui pageidaujant, galime pasiūlyti sandėliavimo patalpas tiek Lietuvoje, tiek Anglijoje. Taip pat, už papildomą mokestį galime teikti ir krovos paslaugas.

Vilnius – iki 11:30 Kaunas – iki 12:30 Klaipėda – iki 10:30
Vilnius – nuo 15:00 Kaunas – nuo 14:00 Klaipėda – nuo 16:30

Informacija apie siuntas

Siunta

kg.
cm.
cm.
cm.

Siuntėjo / gavėjo informacija

Siuntėjas

Gavėjas

Mokėtojo informacija

Loading...
Translate

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.