Skip to content

KROVINIŲ PERVEŽIMAS

EcoTrip komanda vykdo įvairių krovinių pervežimą - nuo naujų ar senų baldų, buitinės technikos, įvairaus namų inventoriaus iki statybinių medžiagų, automobilių detalių ir kitų įrenginių.

Paslaugų aprašymai

Paslauga teikiama fiziniams bei verslo klientams maršrutu: Lietuva-Anglija-Lietuva bei Vakarų Lietuvoje. Įvairaus dydžio ir svorio kroviniai operatyviai ir saugiai, be perkrovimo tarpiniuose sandėliuose ar terminaluose pervežami nuo durų iki durų.

Galime pasirūpinti krovinių distribucija tarp parduotuvių, filialų ar sandėlių. Kiekvieną savaitės dieną keliaujame ir krovinius pristatome šiais maršrutais:

  • Pirmadienis / Trečiadienis / Penktadienis - Mažeikių kryptis
  • Antradienis / Ketvirtadienis / Šeštadienis - Šilutės, Tauragės ir Šilalės kryptis
  • Trečiadienis / Sekmadienis - Kuršių nerijos (Neringos) kryptis

Krovinių tipai

Paletiniai kroviniai

Kiekvieną dieną Vakarų Lietuvos regione greitai ir saugiai pervežame įvairaus dydžio ir svorio krovinius. Krovinių pervežimas vykdomas pagal visus saugumo standartus, atsižvelgiant į individualaus užsakymo parametrus. Klientams nereikia rūpintis sunkaus krovinio pakrovimu į automobilį, nes ECO TRIP automobiliuose yra integruoti krovinių keltuvai.

Skaityti plačiau

Negabaritiniai kroviniai

Tai kompleksinė paslauga, kuriai taikome aukščiausius kokybės reikalavimus, inovatyvius sprendimus ir įrangą, siekdami užtikrinti, jog krovinys būtų pervežamas greitai ir pasiektų klientą nepriekaištingos būklės. Įgyvendiname išskirtinių sprendimų, lankstumo, didesnės žmonių komandos ir patirties reikalaujančius užsakymus.

Skaityti plačiau

Užnešimas

Pagal išankstinį susitarimą teikiame ir krovinio užnešimo paslauga. Užnešame nestandartinių dydžių, didelius ar trapius krovinius į jums reikiamą vietą. Pristatymas tą pačią dieną. (skaityti plačiau) Išimtiniais atvejais, pagal individualų užsakymą, krovinius Vakarų Lietuvoje pristatome ir tą pačią dieną. Itin patogi paslauga prireikus nenumatytai ir operatyviai gauti krovinį. Užtikriname visų reikalingų operacijų sklandumą, siuntos saugumą ir pristatymo tikslumą. Visi pervežami kroviniai apdraudžiami CMR draudimu.

Skaityti plačiau
Translate

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.