Pristatymas iš parduotuvių

Prekybinės ir gamybinės įmonės ne visada turi galimybę suteikti siūlomų prekių pristatymą iki “durų”. Ecotrip siūlo visų tipų prekių pristatymą iki durų Lietuvoje. 

Siūlome lankstų prekių pristatymą iš parduotuvių, pagal kliento parengtą planą taip pat galime ir organizuoti prekių paskirstymą po regionų centrus. Pristatomas prekes užnešame į Jūsų namus. Esant įvairių dydžių ir svorių prekėms, pirkėjas ne visada yra pajėgus pirkinį pasistatyti ten kur nori, Ecotrip komanda siūlo ir krovos darbus, pristatysime kiekvieną prekę iki konkrečios kliento paskirtos vietos ir užnešime ją ten kur nurodys klientas. Pristatydami prekes užtikrinsime jų nepriekaištingą būklę, esant poreikiui patikrinsime prekės veikimą. Dirbame taip pat ir savaitgaliais. 

 

Ecotrip
Translate

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.