Skip to content

Pristatymas iš parduotuvių su EcoTrip

Prekybinės ir gamybinės įmonės ne visada turi galimybę suteikti siūlomų prekių pristatymą iki “durų”. EcoTrip, nuo 2017 metų teikianti aukščiausios kokybės logistikos paslaugas, siūlo visų tipų prekių pristatymą iki durų Lietuvoje. Mūsų patyrę specialistai yra pasirengę padėti jums su visais jūsų pristatymo poreikiais, nuo mažų siuntinių iki didelių krovinių.

Pristatymas iš parduotuvių

Siūlome lankstų prekių pristatymą iš parduotuvių, pagal kliento parengtą planą taip pat galime ir organizuoti prekių paskirstymą po regionų centrus. Pristatomas prekes užnešame į Jūsų namus. Esant įvairių dydžių ir svorių prekėms, pirkėjas ne visada yra pajėgus pirkinį pasistatyti ten kur nori, EcoTrip komanda siūlo ir krovos darbus, pristatysime kiekvieną prekę iki konkrečios kliento paskirtos vietos ir užnešime ją ten kur nurodys klientas. Pristatydami prekes užtikrinsime jų nepriekaištingą būklę, esant poreikiui patikrinsime prekės veikimą. Dirbame taip pat ir savaitgaliais.

Pristatymo iš parduotuvių patikimumas ir kokybė

Mūsų komanda yra įsipareigojusi teikti aukščiausios kokybės paslaugas. Mes suprantame, kad kiekvienas pristatymas yra svarbus, todėl dirbame be perstojo, kad užtikrintume, jog jūsų prekės būtų pristatytos laiku ir saugiai. Mūsų patyrę vairuotojai ir logistikos specialistai yra pasirengę spręsti bet kokias iškilusias problemas ir užtikrinti sklandų pristatymą.

PATIKIMUMAS

Per 2022 metus pervežėme daugiau kaip 73 258 užsakymų

PUNKTUALUMAS

Net 95 % laiku pristatytų užsakymų

LANKSTUMAS

Užsakymų surinkimas ir atidavimas 24/7

Kontaktai

Jei turite klausimų apie mūsų pristatymo iš parduotuvių paslaugas, ar norite sužinoti daugiau apie tai, kaip galime padėti jūsų verslui, nedvejokite ir susisiekite su mumis. Mūsų komanda yra pasirengusi atsakyti į visus jūsų klausimus ir padėti jums rasti geriausią sprendimą jūsų pristatymo poreikiams.

Kontaktai
Translate

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.