Skip to content

Nuolaidos aktyvavimo instrukcija

  • Įveskite El. Paštą: Formoje yra laukelis, pavadintas "Elektroninis paštas". Įveskite savo el. pašto adresą į šį laukelį. Įsitikinkite, kad įvedate galiojantį el. pašto adresą, kuriuo užsakėte prenumeratą (pvz., vardas@pavyzdys.com), nes forma naudoja modelį, kad patikrintų galiojančio el. pašto formato tinkamumą.
  • Įveskite Užsakymo Numerį: Toliau įveskite savo užsakymo numerį į laukelį, pavadintą "Užsakymo numeris". Užsakymo numeris turėtų būti 8 skaitmenų skaičius (pvz., 10430586) pvz. LT-124744, UK-174135, šiuo atveju įrašykite visą užsakymo numerį.
  • Pateikite Formą: Po to, kai įvedėte el. pašto adresą ir užsakymo numerį, spustelėkite mygtuką "Aktyvuoti", kad pateiktumėte formą.
  • Laukite Patvirtinimo: Mygtukas bus laikinai išjungtas, o rodiklis pasirodys norint parodyti, kad procesas vyksta.
  • Patikrinkite Rezultatą: Baigus procesą, žemiau formos bus rodomas pranešimas. Šis pranešimas informuos jus, ar nuolaidos aktyvavimas buvo sėkmingas. Jei jis buvo sėkmingas, po 3 sekundžių delsimo puslapis bus nukreiptas į https://ecotrip.lt.
  • Nesėkmės Atveju: Jeigu jūs atlikote užsakymo registraciją ir Jūsų el. pašto adresas yra EcoTrip prenumeratorius, tačiau susiduriate su problema aktyvuojant nuolaidos kodą susisiekite su EcoTrip administracija telefonu: +37064757542 arba el.paštu: airidas@ecotrip.lt

Nuolaidos kodo aktyvavimasTranslate

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.